Rezultati

  • Triatlon
  • Ostale discipline

MEDNARODNA TEKMOVANJA

 

Nemčija, Bundesliga, triatlon 15. mesto absolutno, 2. ekipno Rügen, 9.9. 2017
Švedska, WTS triatlon članska liga, DNF Stockholm, 20.8. 2017
Nemčija, Bundesliga, triatlon 10. mesto absolutno, 2. ekipno Grimma, 20.8. 2017
Švedska, ETU triatlon člansko prvenstvo, 26. mesto Malmö, 6.8. 2017
Češka republika, ETU triatlon mladinsko prvenstvo, 1. mesto Tabor, 30.7. 2017
Estonija, ETU triatlon mladinsko prvenstvo, DNF Tartu, 9.7. 2017
Slovenija, ETU triatlon mladinsko prvenstvo, 1. mesto Bled, 24.6. 2017
Avstrija, Mladinsko evropsko prvenstvo, triatlon, posamično 10. mesto in ekipno 10. mesto Kitzbuehel, 17.-18.6. 2017
Nemčija, Bundesliga, triatlon 11. mesto absolutno, 2. ekipno   Kraichgau, 10.6. 2017
Italija, triatlon 1. mesto absolutno   Manerba, 21.5. 2017
Španija, EP v duatlonu 3. mesto  Soria, 29.4. 2017
Italija, Sprint triatlon 1. mesto absolutno  Cavallino, 22.4. 2017
Mehika, Svetovno prvenstvo v triatlonu  7. mesto v kategoriji mladincev Cozumel, 16.9. 2016
ETU Sprint Triglav Triathlon Bled 2. mesto Bled, 3.9. 2016
Norveška, ETU Sprint Triathlon European Cup, Elite Man 15. mesto Tonsberg, 13.8. 2016
Švedska, ETU Sprint Triathlon European Cup, Elite Man 15. mesto Malmoe, 6.8. 2016
Češka, EU Triathlon Cup Sprint 5. mesto Tabor, 31.7. 2016
Avstrija, EU Triathlon Cup Sprint 6. mesto Kitzbuehel, 19.6. 2016
Portugalska, EU Triathlon Cup Sprint 29. mesto Lizbona, 28.5. 2016
Italija, GARA Triathlon Sprint 3. mesto absolutno Manerba del Garda, 15. 5. 2016
Nemčija, Evropsko prvenstvo v duatlonu  3. mesto Kalkar, 16. 4. 2016
Portugalska, ETU Thriatlon Junior European Cup  29. mesto v kategoriji mladincev Quarteira, 3. 4. 2016
ZDA, Svetovno prvenstvo v triatlonu  22. mesto v kategoriji mladincev Chicago, 19. 9. 2015
Super Šprint ETU Triathlon European Junior Cup, 3. mesto, državni prvak v Super Sprint Triatlonu Bled, 5.9. 2015
Madžarska, Tiszaujvaros ETU Triathlon Junior Cup,  8. mesto v polfinalni skupini Tiszaujvaros, 8. 8. 2015
Češka, Tabor ETU Triathlon Junior Cup, 2. mesto Tabor, 2. 8. 2015
Hrvaška, Zagreb ETU Triathlon Balkan Championship, 3. mesto absolutno v kategoriji Triatlon štafet Zagreb, 19. 7. 2015
Hrvaška, Zagreb ETU Triathlon Balkan Championship, 6. mesto absolutno in 3. v kategoriji za Balkansko prvenstvo v kategoriji ELITE Zagreb, 18. 7. 2015
Švica, Evropsko mladinsko prvenstvo v triatlonu, 19. mesto Junior Man Ženeva, 11. 7. 2015
Turčija, ETU Sprint Triathlon European Cup, 14. mesto Istanbul, 28. 6. 2015
Avstrija, Junior European Cup, 16. mesto Dunaj, 30. 5. 2015
Avstrija, Sprint triatlon, 2. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji Wolfsburg, 23. 5. 2015
Madžarska, Tiszaujvaros mladinski evropski pokal, 27. mesto Tiszaujvaros, 10. 8. 2014
Nizozemska, Weert kvalifikacije za Mladinske olimpijske igre (ekipno), 4. mesto Weert, 18. 5. 2014
Nizozemska, Weert kvalifikacije za Mladinske olimpijske igre (individualno), 30. mesto Weert, 17. 5. 2014
Akvatlon Fakersee, Avstrija, 1. mesto med kadeti Fakersee, avgust 2013
Triatlon Bratislava, Slovaška, 1. mesto med kadeti Bratislava, maj 2013

 

DOMAČA TEKMOVANJA

 

Slovenski pokal v triatlonu, 1. mesto absolutno Ptuj, 7.5. 2017
Triatlon za pokal mesta Celje, 1. mesto absolutno Celje, 21.8. 2016
Ambrož Triatlon Kamnik, 1. mesto absolutno Kamnik, 26.6. 2016
Državno prvenstvo v triatlonu, 1. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji Kočevje, 11.6. 2016
Triatlon za pokal Istre, 1. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji Koper, 4.6. 2016
Državno prvenstvo v duatlonu, 1. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji Ribnica, 9.4. 2016
Triatlon Ljubljana, ekipno klubsko prvenstvo, 2. mesto moške ekipe, 1. mesto klubsko prvenstvo Ljubljana, 23.8. 2015
Državno prvenstvo v Sprint triatlonu, 11. mesto absolutno in 3. mesto v kategoriji Koper, 13.6. 2015
Dnevnikov triatlon, 1. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji Portorož, 7.6. 2015
Absolutne zmage na triatlonih Kamnik, Velenje, Celje, Maribor, Bled, 2. mesto na Ptuju, na vseh triatlonih zmagovalec v kategoriji Sezona 2014
Državno prvenstvo v super sprint triatlonu, 1. mesto absolutno in v kategoriji Velenje 2014
Državno prvenstvo v sprint triatlonu, 1. mesto absolutno (člani) Bakovci 2014
Državno prvenstvo v super sprint triatlonu, 1. mesto absolutno in v kategoriji Velenje 2013
Zmage v kategoriji na triatlonih Ptuj, Portorož, Kamnik, Velenje Sezona 2013

DRŽAVNA TEKMOVANJA V DUATLONU

 

DP v duatlonu, 1. mesto absolutno in 1. mesto med starejšimi mladinci Ribnica, 8. 4. 2017
DP v duatlonu, 2. mesto absolutno in 1. mesto med mlajšimi mladinci Ribnica, 19. 4. 2015
DP v super sprintu, 1. mesto starejši dečki Ribnica, 18. 4. 2014
DP v super sprintu, 1. mesto kadeti Čatež, 14. 9. 2013
DP v super sprintu, 1. mesto kadeti Tropovci, 26. 4. 2012
DP v super sprintu, 1. mesto starejši dečki Ribnica, 10. 4. 2011

 

ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA

 

Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole, 2 km 1. mesto med srednješolci  Maribor, 17.5.2017
Državno prvenstvo v krosu, 4 km 1. mesto v kategoriji Velenje, 18.3.2017
21. Ljubljanski maraton, rekreativni tek na 10 km, 3. mesto absolutno Ljubljana, 30.10. 2016
21. Ljubljanski maraton, Srednješolsko državno prvenstvo v uličnih tekih Ljubljana, 1. mesto med srednješolci Ljubljana, 29.10. 2016
20. Ljubljanski maraton, Srednješolsko državno prvenstvo v uličnih tekih Ljubljana, 1. mesto med srednješolci Ljubljana, 24.10. 2015
19. Ljubljanski maraton-državno prvenstvo v šolskih uličnih tekih, 1. mesto ekipno za GSŠRM Ljubljana, 26. 10. 2014
19. Ljubljanski maraton-državno prvenstvo v šolskih uličnih tekih, 1. mesto posamično Ljubljana, 26. 10. 2014
15. Prvenstvo Slovenije v gorskem teku za OŠ in SŠ, 1. mesto Smlednik, 27. 9. 2014
18. Ljubljanski maraton-državno prvenstvo v šolskih uličnih tekih, 1. mesto ekipno za GSŠRM Ljubljana, 26. 10. 2013
18. Ljubljanski maraton-državno prvenstvo v šolskih uličnih tekih1.mesto posamično Ljubljana, 26. 10. 2013
Državno šolsko prvenstvov akvatlonu, 1. mesto Ljubljana, 9. 6. 2013
Finale posamičnega prvenstva OŠ v atletiki, 1.mesto na 1000m Koper, 5. 6. 2013
Državno prvenstvo za OŠ,OŠPP in SŠ, šolski ekipni kros, 1.mesto OŠ Frana Albrehta Novo mesto, 25. 4. 2013
Državno prvenstvo za OŠ,OŠPP in SŠ, šolski ekipni kros, 1. mesto posamezno Novo mesto, 25. 4. 2013
17. Ljubljanski maraton-državno prvenstvo v šolskih uličnih tekih, 1. mesto Ljubljana, 27. 10. 2012
13. prvenstvo Slovenije v gorskem teku za OŠ in SŠ, 1. mesto Smlednik, 29. 9. 2012
Državno šolsko prvenstvov akvatlonu, 1. mesto Ljubljana, 9. 6. 2012
Državno prvenstvo za OŠ, OŠPP in SŠ, šolski ekipni kros, 1.mesto posamezno Novo mesto, 11. 5. 2011
Državno prvenstvo za OŠ, OŠPP in SŠ, šolski ekipni kros, 1. mesto posamezno Selca pri Železnikih, 15. 5. 2010
11. prvenstvo Slovenije v gorskem teku za OŠ in SŠ, 1. mesto Smlednik, 25. 10. 2010
Državno prvenstvo za OŠ, OŠPP in SŠ, šolski ekipni kros, 3. mesto posamezno Selca pri Železnikih, 16. 5. 2009

 

SLOVENSKA TEKMOVANJA V AKVATLONU

 

Državno prvenstvo v akvatlonu, 1. mesto Brestanica, 31.5. 2015
Državno prvenstvo v akvatlonu, 1. mesto v kategoriji Sezona 2014

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!